Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    A "welcome packok" pechje után, az Early Access-ben már volt egy kis szerencsém az SBC-kkel (Modric, Godín, Handanovic, Skriniar akikért kaptam cash-t).
    Ez jelenleg a kezdőcsapatom (brutál számomra az első xbox-os startom, nem hittem volna hogy majd 300k-t össze lehet gyűjteni).

    Gulácsi, amíg nem bakizik nagyot, addig marad a kapuban. Lábbal durva miket fogott meg.
    Squad Battles-ben sikerült az Elite 1-et elérni, bár párszor úgy leszivatott a gép, hogy csak pislogtam. Anno 5k volt. Láttam már 9-10-ért is.
    Griezmann-nak remélem felmegy az ára, rajta kívül mindenki maradhat, mivel annyira nem kerültek sokba (ok, Goretzka 35k, de minden pénzt megért).
    Partey kevés lesz Rivalsban, illetve Bellarabi sem bírja a 90percet szusszal. Őket fogom upgradelni első körben.

    Az új védekezést még nem érzem. De itt van egy jó tutorial, ebből lehet okosodni.

    Maradt 10k-m, meg egy IF Mignolet, meg persze sok apró.
    Nem tudom, hogy mindenkit átadólistára kellene-e tenni? Egyrészt jó nekem ez így, meg a klubot se üríteném ki, mivel MM vagy egy jó SBC-kor többet kellene költenem azokra, akik jelenleg megvannak.

Új hozzászólás Aktív témák