Új hozzászólás Aktív témák

  • Toguro San

    tag

    Sziasztok!

    Én már letöltöttem a demót és ki is próbáltam egy Real - Atletico derbivel. A grafika a hangulat nekem nagyon tetszik, külön feldobja az egész élményt, hogy már a spanyol liga licence is benne van a játékban.
    Kicsit lassult a játékmenet szerintem ami jót tesz a védelem nehezebb feltörésének! Nagyon sok mindent még nem lehet leszűrni, számomra ami zavaró volt az a gól lövésnél a labda fizikája a hálóban. Eléggé furán pattant a labda és a háló rezgése sem olyan mint amit az elmúlt 2-3 évben megszoktam.

    Én már előrendeltem a játékot pár hete, remélem az előre írt 29. helyett már olyan 26-27-én a kezembe vehetem a játékot.
    Bevallom, hogy már 7 éve veszem meg minden évben a FIFA-t, és persze volt amikor csalódást okozott az előre felvázolt hírekkel szemben, remélem idén nem ez történik. Én kizárólag a "karrier" mód miatt játszom.
    Van itt rajtam kívül olyan aki nem az online élmény és kihívás miatt játszik, hanem a karrier mód is "kielégíti"?
    Láttam már youtube-n videókat, hogy azért foglalkoztak a karrier mód fejlesztésével is, több átkötő videó is lesz!
    Már nagyon várom

    u.i.: A hálót pedig tényleg javítsák ki mert kiborítóan idegesítő.... :)

Új hozzászólás Aktív témák