Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz dtrms #665 üzenetére

    Én se akarok leszólni senkit, de pl láttam Gorillának a multkori döntőjét, meg fifa világbajnokság döntőket is, régebben meg Gaboval is játszottam pár éve. Hát nem nagyképßségből vagy ilyesmi, szívesen tolnék ellenük egy meccset, nem mondom, hogy nem jobbak, de a játék alapján amit láttam pl a Goruilla döntőjében efektív semmi olyat nem csinált ami extra lenne vagy én ne tudnék. Nyilván más látni és más ha ellene jáétszok, ezért is lennék kíváncsi, hogy mennyire verne el. Az meg számomra nem profi ha valaki egy dolgot csinál csak, pl itt van a gabo videója az a támadásos lefordulós szélen bepasz és gól. Nem ezt csinálja, nem rá gondoltam de nagyon sokan csak ezt nyomják. Én is ismertem azt a trükköt de aki csak egy dolgot csinál vagy egy dolgot tanul be és feszt azt nyomja nem nevezném profinak. Profinak azt nevezném aki sok trükköt ismer és csinál és nem egyféle játéka van nem ugyanazt csinálja egész meccsen. Én azt mondom, hogy játéktudásbeli különbség egy elit szint és egy top 100 között elenyésző, inkább a koncentráció készség az ami miatt ők jobbak. És ez most tényleg nem nagyképűség vagy bántás nekem ez a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák