Új hozzászólás Aktív témák

  • Z'Z"

    őstag

    Sziasztok,
    Most először, és talán utoljára sikerült SB-ben az Elite3-at elérnem, de csak pár ezren múlott, hogy nem Elite2 lettem.

    Nekem ez már fárasztó, hogy folyamatosan végig nyomjam és idegeskedjem a meccseket.
    Ennyit még sose káromkodtam, még szerencse, hogy a gyerek ezt nem halotta, mert karácsony után az asszonnyal két napra elutaztak az anyósomékhoz. Bár így visszagondolva sokkal több értelme lett volna Pocoyot és Thomast néznem, mint ezzel játszani. :DDD
    Az utolsó meccsen múlott egyébként az egész, de az ilyenek ellen sajnos mindig megszívom:


    Az alábbi csapattal értem el, így nekem ez az eredmény sokat jelent.
    PFC
    Taktikát felváltva használtam, mert valamikor az alap működött, de voltak mérkőzések, amikor MdewC és az A guru leírásai hozták az eredményeket. :R
    Ezek mehetnének a topik-összefoglalóba.
    Lenne még hova fejlődnöm, de ahogy már korábban is leírtam, sajnos kezdek kiégni.
    Kipróbáltam több játékost és ligákból is építettem csapatot, de nekem a francia és brazil jött be igazán és természetesen az MLS.
    A PL-ből kb. ötször építettem keretet, de nálam egyik se működött igazán, pedig volt benne sima Jesus (talán nem volt felszentelve :D ), illetve Ibra, Laca, If Zaha, Musa, Vardy stb. de egyik se volt OP, akit talán ajánlani tudok az TOTGS Firmino, de a sima lapja is jó, illetve volt szerencsém draftban kipróbálni SIF Agüerot, na, ő tényleg állat.
    Akinek van kedve, az próbálja ki az MLS ligát, igaz kevés a gold játékos, de a sliverek is hozzák azt a teljesítményt.
    Giovincot és Dos Santost csak ajánlani tudom, igaz a nagyobb védők elnyomják őket, de gyorsak, fordulékonyak és ami fontos, hogy a kapu előtt veszélyesek.

Új hozzászólás Aktív témák