Új hozzászólás Aktív témák

  • Lori82

    senior tag

    válasz MdewC #10082 üzenetére

    Nem vagyok beteg,én komolyan gondolom,hogy ez egy fos halmaz és nem a Fifa 17. Ott legalább lehetett normálisan védekezni.Csomó Youtube videót néztem,állítom a csúszkákat és egyszerűen nem megy.A 4-1-2-1-2 meg annyira OP ,hogy mindenki azt játssza és nem lehet levédekezni.Én nem vagyok hajlandó azt játszani,szeretem a wingereket .A Fifa 17-ben ahogy erősödött a csapatom,úgy jöttek az eredmények.Az Elite nem volt meg soha,de a Gold 1 vagy 2 mindig.Most a POTM Sané,POTM Salah,Sterling,Kanté,Bakayoko,Dele Ali,Rose,David Luiz,Rüdiger,Walker,Hart csapattal mély ponton vagyok.A padon van még TOTW Rooney ,Dembelé,Henderson,Willian,Martial,Baily,Cahill.A csapat majdnem olyan erős mint tavaly év vége fele,de nagyon nem érzem ezt a védekezés dolgot vagy a többiek valami titok birtokában vannak ,nem tudom. 8 Wint sikerült összehoznom,előző héten kilencet a WL-ben .Egyre rosszabb lesz,pedig 2-3 hétig a gyengébb csapatommal hoztam a Gold 3-at egyszer a Gold 2-t is.Rengeteg kapufa,fellökik a játékosaimat,én nem tudom az övékét,egyszerűen kicsinál idegileg.A rewardok meg nem rosszak,muszáj folytatnom,de valamit ki kell találnom.

Új hozzászólás Aktív témák