Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Szép estét,

    A mai nap zeneszáma: Vacío, Eldzhey – SODA (Cream Soda Remix) [link]

    A nap röviden: Reggel arra ébredtem, hogy fázom. Hát ezt is megéltük, azért augusztus végén még nem volt erre példa korábban, de sebaj.
    Ahhoz képest, hogy ma már beindult a repülőnap nem nagyon hallottam a gépeket, a hét során jobbára napközben sokkal nagyobb intenzitással repkedtek, mint most, de sebaj, nem panaszkodom... sőt!
    Összességében gyorsan eltelt a mai nap.
    A délelőtt javarészt egy kis barkácsolással, majd játékkal telt.

    Megszereztem az első tudományos győzelmem a CIV VI-ban!
    Azt kell mondjam veszélyes ez a játék, mármint olyan szempontból, hogy ha nagy nehezen ráveszem magam, hogy játszam, alig tudok elszakadni tőle.
    Alapvetően nem egy hú de bonyolult játék, se kinézetre, se a mechanikák terén.
    Mégis valamit nagyon eltaláltak benne a készítők, mert az összkép valahogy mégis rendkívül szórakoztató. Sajnálatos, hogy valószínűleg sosem fog next gen frissítést kapni, pedig ezáltal remekre lehetne csiszolni a játékmenetet.
    Kicsit belassul a körök közti váltás egy pont után, amit a PS5 „izomból” ki kellene, hogy tudja küszöbölni, de gyanítom, hogy az optimizálás hiányából fakadóan ez nem történik meg.

    Ebédre házi pizza volt, nyilván nem olyan, mint a „rendes olasz”, de azért általában, mint most is nagyon finomra sikerül ahhoz képest relatíve nem egy bonyolult folyamat az elkészítése.

    Délután már az eső is elkezdett esni, úgyhogy még hidegebb lett, nekem mondjuk ez pont jól jött az edzéshez, ahogy talán korábban már említettem, jobban szeretek a hűvösben edzeni.

    Folytattam a Dune olvasást, de bevallom nem haladok úgy ahogy szeretnék, valahogy elkalandozik a figyelmem, holnap lehet ki kellene nyomom közben az értesítéseket a telón, hátha úgy könnyebb lesz figyelni.

    Talán holnap írok majd azokról a dolgokról, amiket elterveztem a nyárra, hogy mit sikerült és mit nem megvalósítani közülük, mindkét kategóriába jutott versenyző és ha már az időjárás is ennyire a nyár végét mutatja, gondoltam írok egy kis összegzést én is.

Aktív témák