Aktív témák

  • Mirage

    tag

    Szép estét,

    A mai nap zeneszáma: Life After Youth – The Drill
    Az egyik kedvenc számom ettől a bandától, nagyon várom már hogy kiadjanak valami új muzsikát, bár egy ideje csöndben vannak.
    A spotify hallgatóságuk egész megnőtt az utóbbi pár hónapban, úgyhogy remélem nem halott a projekt.
    Baromi jó mind a dalszöveg, mind a háttérzene.

    A mai nap röviden: A délelőtt javarészt nyugiban telt el, itthon dumálgattunk, illetve utána olvasgattam különféle telefonoknak, illetve az áraikat nézegettem.
    Végülis beadtam a derekam és meg is rendeltem a legszimpatikusabbnak tűnő darabot, amely nem más mint egy OnePlus 8.
    Habár nem is gondolkodtam olyan modellben, de a fórumtársak is azt javasolták, hogy ne aggódjak amiatt, hogy egy egy tavalyi készülék, a 8 Snapdragon 865 procijával még jobban is fogok járni, mint a sokkal drágább újabb modell 888-as, nagyon melegedő verzióval.
    Úgyhogy ez is csak még jobban megerősített a döntésemben, 125 ezer forintért nagyon jó ár-érték arányúnak gondolom ezt a készüléket, többet nem is nagyon látom most értelmét elkölteni e célból.
    Így hát közel 10 év után újra visszatérek az Androidhoz, már amúgy is egész kiváncsi voltam mi folyik manapság a háza tájékán.
    Nagyon várom, hogy megjöjjön a készülék, bár nem tudom mennyire lesz zökkenőmentes a „visszaszokás”, de remélem, hogy végül nem fogom megbánni.

    Ahogy mondtam is tegnap, délben meglátogattuk barátaink és igazából ott is voltunk szinte kora estig. Jókat ettünk-ittunk, beszélgettünk.

    Most, hogy hazaértünk, hát lassan mehetnék is aludni mert fáradtnak érzem magam, bár kedvem támadt egy kis Borderlands-hoz, úgyhogy még egy kicsit azzal elszórakozom.

    Holnap egy kis chill, aztán jövőhéten beindul az élet.
    Tudom talán sokat mondtam az utóbbi időben, de már tényleg nagyon közelinek tűnik az ősz, egészen melankólikus érzés is fogott el.

Aktív témák