Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Melack #3669 üzenetére

    Akkor visszafele fejlődnek... :DDD

    Közben megnéztem a gdriveot is, ott 700 ft havonta a 100 GB. Nem rossz, csak az a bajom vele, hogy mai napig nem jöttem rá, hogyan tudok direct linket kreálni egy képhez. Ugye dropboxnál a http-t kitörölve és egy dl.-re lecserélve ezt megoldható. A onedrive meg felkínál erre egy külön gombot, szóval ott még ennél is egyszerűbb a dolog. Viszonylag sűrűn osztok meg screenshotot ilyen módon, így nálam ez egy fontos funkciónak számít.

    No, meg csak azért van drive fiókom, mert automatikusan járt az "androidos" accountomhoz. Ez monjuk igaz a one-ra is, hiszen win 10-ben már ott szinkronizál előtelepítve. Emiatt kicsit jobban preferálom - ugye minusz egy telepítendő program. :P

    Legszívesebben maradtam volna dropboxon, mert azt szoktam meg, csak közben lejárt valamilyen bónuszom és csak 2,5 GB felhasználható helyem maradt, ami már kevés a zenéimnek (4 GB+)... az ebookjaimról nem is beszélve (4 GB+ ismét), régi játékaimnak az ISO-ja (máshová nem ment be az a fránya SSD a notiba :D), így kellett egy filléres felhős szolgáltatás, de rögtön, amíg hétvége van. Az mondjuk meglepett, hogy ennyire olcsó. Én valami 1500-2000 Ft környékére készítettem a tárcám és nem vártam többet 100-500 GB-nál. Erre meg 1 TB-al dobálóznak minden felé ebben az árkategóriában - plusz-mínusz 1-2k, annyira nem jártam utána...

    A privacy miatt meg nem aggódom, mert semmi olyat nem tárolok a felhőben, így nálam ez a kérdés abszolút jelentéktelen. Most őszintén kit érdekel ha megnézik a screenshotjaimat? Esetleg látnak egy music_backup.rar-t, ami jelszóval védett vagy más jelszavas csomagolt fájlt? Azt mondjuk nem tudom, hogy milyen esetekben távolítanak el fájlokat a felhőből, de remélem ilyen nem fordul elő, mert van ami csak ott van meg, máshova már nem nagyon tudom tenni. Ez nem annyira igaz, mert pc-n megvannak a fájlok, csak az ugye nem nevezhető backupnak.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák