Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz sanzi89 #2530 üzenetére

    Akkor ne is próbáljam meg a 60GB-nyi könyveimet szinkronizálni? :)
    Komolyan mondom már, hogy inkább veszek egy 1TB-os külső merevlemezt, azt rákötöm a routerre aztán csókolom. Bekaphatja az összes felhő szoláltató...
    A szinkronizáló programokról meg csak annyit, hogy olyan végtelenül egyszerű, de annál hasznosabb funkciókat spórolnak ki belőlük, hogy amiatt használhatatlan az összes ilyen program. Ilyen például a bármely mappa szinkronizálás, vagy a drive-ként való felcsatolás a sajátgépbe úgy hogy mutassa is a tárhelyed foglaltságát is megfelelően és ne csak hülyeséget írjon ki (mert ilyen is van). Vagy, hogy a feltöltött videót, zenét, dokumentumokat a böngésző is megtudná nyitni és nem kellene napokat várni rá, hogy átkonvertálja magának a fájlt (pl. SurDoc). A SurDoc-nál maradva miért nem lehet például a pdf fájlt megnyitni a böngészőbe beépülő foxit-tal, csak letölteni azt? Ez annyira egyszerű lenne kivitelezni, de nem, meg kell várni (néha több órát), hogy online is nézhetővé váljon a fájl. Ez annyira nonszensz...

    Ma például engem meg a google play music idegesített fel, hogy feltöltöm flac-be a fájlt de már csak mp3-ba tölthetem vissza le. Ez így egy kalap sz*rt sem ér. Nem azért konvertáltam át magamnak a cd-n lévő fájlokat, hogy a google meg elcsessze azokat és begyűjtse magának ingyen a zenéimet. Ezért kár volt megadnom a bankkártya adataimat is...
    Ráadásul egy szerencsétlen asztali alkalmazása sincs amin lejátszhatnám a zenéimet, csak a naponta 10-szer összeomló google chrome-ban lehet lejátszani azokat. Ez úton szeretnék is gratulálni hozzá a Google-nek!

    Köszönöm, hogy kitombolhattam magam.:)

Új hozzászólás Aktív témák