Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz Vikthor #50 üzenetére

    Hol is lehet ilyenre engedélyt kapni? :D
    jaaa... sehol? :B Most nagyon csalódtam a világban :O

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

  • TheVeryGuest

    senior tag

    válasz Vikthor #50 üzenetére

    Venned kéne hozzá +2 jegyet, ha ilyennel akarnál felszállni a BKV járatokra. :DD

    De most komolyan, az jobb, ami Amerikában van? Én szeretem a pisztolyok kinézetét, nézelődtem is már céges honlapokon. Eccer betévedtem egy Glock-os fórumba. Ment a flame, volt, aki istenítette a Glock-ot, mások meg lebuzizták őket, hogy a Glock, az női stukker, meg, hogy csak Desert Eagle, az igazi férfiaknak való cucc, vagy a Beretta. Rendesen sorolták a feature-öket, hogy mekkora nagy a Beretta, mert szinte minden 9-es lősszerrel eldöcög, meg minden. Szóval kb. mint a PH!-n a videokártya mondjuk. Azért az egy kicsit félelmetes, hogy az USA-ban ez teljesen normális fogyasztási cikk. Rögtön beugrott a Jackie Brown-ból a fegyverreklámos jelenet: ''Én modnom a niggereknek, hogy ne a magnumot vegyék, mer' az egy rakás szar, de ismered a niggereket, mindegyik magnumot akar, mer' azt látta a TV-ben''.
    Azt nem tudom, manapság miért nem lehet minden törvényesen legyártott fegyverről aktát vezetni, csinálhatnának képet a huzagolásról, a kilőtt lőszerről, és csatolhatnák, a gyári szám, meg az engedély mellé. Nem elférne egy szerveren? :F

    “Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Új hozzászólás Aktív témák