Új hozzászólás Aktív témák

  • ::Geri::

    tag

    Na, szóval, amit ma vettem arról tudok nyilatkozni. Ez egy 20g-os pepper KO, sárga fújókás. Ez megy elvileg 3m távolságba. Egyszer próbáltuk ki barátom hasonló de más típusú gázsprayet - szintén pepper - az elég meggyőző volt, 1,5-2m-en belül volt látható a permet, de ezen kívül is terjed, csak azt már nem látja az ember + nem álltunk utána közel nézelődni :) de még így messzebbröl is elég orrfacsaró, könnyfakasztó volt a hatása.
    Ugye ha valami attack van, az valószínűleg 1-2men belül van, tehát ha van időd akkor ugorj hátra és fújj, de ez is maximum 3m lesz, de a valószínübb hogy 1-1,5m-en belül fújsz. Arc irányába kell és fújni ameddig jön. Elvileg ezek 1 fújásra valók, azaz 4-5mp alatt kiűrülnek, viszont ha ebből az 5mp-ből valaki csak 1mp-ig telibe kap, az utána nem fog ugrálni az biztos. Szerencsére még nem kellett ilyet sem gázpisztolyt éles helyzetben használnom - soha ne is kelljen - de amiket olvastam eddig róla + a valószínűsíthető hatása elég jó. Persze más kérdés ha már több támadó van , 2 emberre szerintem hatásos, az az 5mp egy ilyen helyzetben rettentő sok idő, egy kisebb társulást végig lehet fújni :)

    Venni ilyeneket szerintem minden vadászboltban lehet, én a Gunboxban vettem - www.gunbox.alexero.net , mivel a gázpisztolyt is ott szándékoztam venni. Jópofa kis bolt, tudom ajánlani, korrekt árakkal. Ajánlom az index fórumot, azon belül a fegyverek félelmek emberek részt, én is ott tájékozódtam, van egy korrekt gázpisztoly, kés és gázspray topik.

    De ezt a jó kis fegyver topicot is folytassuk, mert az önvédelem ma Magyarországon - sajnos - aktuális téma. Én lennék a legboldogabb ha nyugodt szívvel adhatnám fel a hírdetést hogy gázpisztoly eladó.

    Life is Short, Upgrade Hard

Új hozzászólás Aktív témák