Új hozzászólás Aktív témák

  • Árpi001

    senior tag

    válasz nyulnyulu #2250 üzenetére

    'De gumizva a pitbullt nem hordhatod,mert a rendör nem a gumibogyeszt fogja bevazelinezni,hanem vazelin nélkül nagyon seggbekúr,hordani csak gáz riasztóként hordhatod,gumizva csak otthonvédelemre lehet használni'

    Sanszos hogy problémáznának rajta.
    Mondjuk ha eset van,nem tanácsos amúgy sem meg várni őket.
    Mondjuk az is igaz nem motoztak meg kb 20 éve,de tényleg akkora zűrzavar van e téren ,hogy a járőrre van bízva mi lesz.

    'De jol mondták,hordásra revolver lehetőleg rövid csővel,dao elsütő rendszerrel'

    Ja ja,ezért volt játékban az alfa g20 ,a zoraki r1 gg,és a pitbull. Persze mind rövid ,2,5 csővel.
    Azért lesz valószínűleg a pitbull,mert azt ,és a zorakit lehet majd kapni,és szerintem kb egy minőség a két fegyver.
    Illetve a pitbullnál nincsen meg a kakas kiálló része.
    Ha nem vagizni akar vele az ember ,akkor ez baromi praktikus dolog hordáskor!

    (#2251) MasterDeeJay : Ha megkérdezed,érdekelne mit mondanak! :)Ha tehetem,én is megteszem.

    (#2253) shield : azért az is vicc hogy nekünk kell fosnunk egy eljárástól,és mindenki javasolja hogy kvázi fusson el mindenki aki használni kényszerül ,mert automatikusan feljelent a rendőr ,azt hiszem garázdaságért, ha kiderül hogy megvédted magad...

    (#2255) nyulnyulu : Semennyire. Vagyis kérdéses szerintem.
    Képzeld csak el pl a sok tesót,"az adj egy cigit,de a telefonodon mutasd típusból,"fel gumizott stukkerrel a zsebükben...Bár az is elképzelhető hogy ha erre cserélnék a kést,kevesebb halál eset lenne emiatt.Hiszen egy gáz-gumis fegyverbe elég nehéz "belefutni" szívtájékon,vagy comb artériában,pár centi mélyen .Főleg 5x...
    Cserében viszont számolniuk kéne azzal hogy másnál is lesz ugyan ilyen stukker.

    [ Szerkesztve ]

    A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

Új hozzászólás Aktív témák