Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz doc #1661 üzenetére

    "igazibb" témában:

    Pisztolynak, azaz revolvernek: Keserű K-56 (15e), el lehet vele játszadozni habár én hangosnak találtam. (eladtam nemrég) Vagy Keserű Trainer (45e).
    Puskának: Keresű Largo (20e), Sten (20e) vagy Sniper (40e)
    Ezek közül a legutóbbi a legizgalmasabb, ugyanis egy éles Toz-8 -ból lett átalakítva muzeális jellegűvé (startpatron+ólomlövedék). Egyik sem igazán egy pontlövő fegyver, de jelenleg az egyetlen lehetőség arra hogy legálisan lövöldözhess területeden. (biztonsági szabályokat betartva, bár ezt biztos tudod)
    Sten, az kicsit nyers fegyver, nekem annyira nem tetszik.
    Largo gyakorlatilag az olcsó Sniper lenne, szerintem ilyen áron ezt érdemes megvenni.
    Van még egy ritka de érdekesebb ilyen muzeálissá alakított fegyver mégpedig Keserű Gorkij-47M, ennél "igazibb"-at már nem tudok mondani amivel otthon is lehet játszani. Sajnos nagyon ritka és általában akkor is 80eFt felett szokott lenni az ára.

    A flóbert hiába gyengébb mint a fent említettek sajnos a hozzáértés miatt engedélykötelesek lettek. Ha találnál is megfelelőt akkor is mászkálni kell a rendőrségre az adásvétel miatt. Fölösleges ilyennel vesződni.

Új hozzászólás Aktív témák