Új hozzászólás Aktív témák

  • Varga Csaba

    aktív tag

    válasz G@ben #1003 üzenetére

    Pedig egyszerű, mint a pofon...

    Az Ő olvasatában összeadódik a vágóél hossza ergo 2X8 cm azaz 16cm, ami pedig bőven felette van az engedélyezett 8-nak.

    Az megér egy misét, hogy a rendőrhatóság hogyan méri a cm-eket...

    Amire én utaltam, az pusztán a bírósági tárgyaláson való megítélése az általad preferált műszernek. És a bíró kezében van a jogos védelmi helyzet megítélése, ha pedig rámenős az ügyész akkor sok jóra ne számíts...

    Ha pedig elmarasztaló rád nézve a bírói ítélet akkor abszulúte nem mellékes, hogy a -tól -igből te a -tólt vagy az -iget kapod. Hidd el a sittem még egy eltöltött nap is igen hosszú lehet nemhogy a 365-többszörösei...

    Csomagbontás a mini-pallal :C :C :C
    Nekem megvan a Cold Steel promo-duplaDVD-je, azt megtekintve minden eszembe jutott a késeikről csak nem a békés célú felhasználás. Szóval engem ezügyben nem kell megdumálnod...

    (jártam én is pillangóval a farzsebemben évekig, és én tényleg csak dobozt bontottam ki vele, mégse vártam volna azt, hogy a megtaláló rendőr ezt el is higgye nekem, pedig tényleg...)

    ''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Új hozzászólás Aktív témák