Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    Na a TV a falon...

    Ez volt a kiindulási pont, igazából nem is a felrakás volt a nagy dolog, mert azt bemértem, ki lett fúrva a megfelelő helyen, és fel lett rakva a konzol...A több napos munka az a kábeltakarás volt...Mivel a fal beton, így nem akartam vésni, még nagyobb meló lett volna, így kitaláltam hogy veszek dekorkövet, és mögé berakom a kábeleket...
    A dekorkő valójában egy fehér hungarocell amit le kell a kívánt színre festeni, viszont nem mind1 hogy csináljuk. *Tata* kolléga ebben már jártas, így nagyon sokat segített a tanácsaival hogy is csináljam, amit itt is köszönök neki még1x...
    Ami kellett hozzá: Maga a dekorkő, matt fehér alap festék, dió színű lazúr festék, ecsetek, ragasztó, egy puha rongy, tapétavágó...stb (kép). A dekormintákat méretre kell vágni hogy az adott helyre pont elég legyen, ha ez kész a fehér festékkel le kellett kenni, majd száradni hagyni....Száradás után jöhetett a dió színű lazúr, ezzel szépen le kellett kenni minden oldalát (kivéve a hátulját), majd egyből egy puha kendővel letörölni...Így teljesen kő hatást kaptál, miután mindet lekentem jöhetett a száradás...Száradás után már csak ki kellett rakni szépen az egészet, a hátuljára ecsettel rákentem a ragasztót, rányomtam a falra ami 5 perc után már meg is kötött. A legalsó 3 sorba meg kihagytam 3 kis kockát a kábeleknek. Ezeknek a daraboknak a hátulját finoman tapétavágóval kivágtam, majd belaktam a kábeleket, és kétoldalú ragasztóval ragasztottam fel, ha esetleg még kellene kábelezni könnyen letudjam szedni ezeket a darabokat.

    Végeredmény: 1, 2, 3, 4.

Új hozzászólás Aktív témák