Új hozzászólás Aktív témák

  • dh66e

    Topikgazda

    válasz Lev Abalkin #125 üzenetére

    Szia!
    Az első és legfontosabb hogy nagyon stabil ahhoz képest hogy elég keskeny(16x6,5cm) a talp része. Mindössze 3 csavar hely van rajta 2 felül egy alul kb 1cm szélességig lehet játszani vele (+2db lyuk van még közvetlenül a felső furatok mellett ezeket nekem nem kellett használnom mert betonba a 3 csavar tökéletesen tart)
    A kar 28 cm a felfüggesztő kerettel együtt teljesen nyitott állapotban és ha a tv rajta van a konzolon kb 10cm-t áll el a faltól.Egy 55" tévét ami nálam is szolgál kb 30-35 fokban lehet kifordítani bár ezt most hasra mondom de ennyi biztosan van..
    A csuklórészek jól dolgoznak, nem kotyognak,hangtalanok forgatásnál.Nincs rajta utólagos dőlés szabályozó pontosan kell felfúrni leszámítva azt amit fentebb írtam miszerint kb egy centi játék van a talpfuratokon.
    A talp rész tetejére és aljára is húzható takarósapka ill alul van egy kábel kivezető kialakítva.Természetesen leakasztás gátlóval is rendelkezik ami 2 helyen rögzül a keret alsó részéhez.
    Talán egyedüli hátránya ha valakinek sokat kell a dönthetőségen állítani ilyenkor imbusz kulccsal kell állítgatni ami azért nem olyan kényelmes mintha lenne egy kézi kar amit kienged vagy visszazár az ember.Nekem ez nem probléma mert én csak jobbra balra forgatom a döntés az fixre be van lőve.
    Remélem mindenről írtam ami fontos lehet neked.

Új hozzászólás Aktív témák