Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Corvu$ #103 üzenetére

    Ugye a 400x200 azt jelenti hogy 400mm széles és 200mm magas
    Na most ha 400x400-ast veszel akkor a csavar lyuk alatt-felett 100mm-rel túlnyúlik a tartó vasa , na ez takarhat csatlakozókat , de egy kicsit el is tolható a felszerelés hogy felülre jusson több kilógó így nem takarná el
    Itt a tv-d hátulja(manual-ból), bekarikázom ahol gond lehet a túlnyúló vas miatt , a kép nem pontos mert nincs odaírva pontosan hogy a 26"-32"- vagy a 42"-at ábrázolja, de ahogy nézegetem a 32" lehet mert az 200x200-as és a képen is mintha egyenlő távolságra lenének szóval a tiédnél máshova esik a bekarikázott rész

    (#104) dh66e
    Amit linkeltél az is 400x400-as, és kisebb is a dönthetősége 15° pontosan [link]
    Amúgy de gány ez a falitarto.hu honlap-webshop
    Konkréten amit linkeltél oda sincs írva hogy dönthető nem hogy az hogy hány fokban , és a gyártó honlapjára mutató link sincs ha már nem veszik a fáradságot hogy átmásolják a tulajdonságait a tartónak
    És ez egy szakosodott oldal lenne

    Amúgy én ezt a megoldást nem merném használni döntésre, mert ki tudja milyen erő kell a megdöntéséhez , mert ahogy nézem nincs reteszelése így döntés előtt nem lehet kioldani, nem tudom hogy a tv-be épített csavarhelyek bírnák e a terhelést és nem e törnének ki a helyükről

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák