Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz Samott #60299 üzenetére

    Itt ugye matol vannak konnyitesek a kijarasi tilalomban. Mar el lehet hagyni a lakokorzetet.

    Kivancsisagbol elmentem vasarolni. Mindmeghalunk van.
    Volt olyan uzlet, ahova kb 200 auto fer a parkoloba. Nem volt hely.
    Bejaratnal 15 meteres sor, persze nem 2 meterre egymastol.
    Siman be se mentem.

    Busz palyaudvar kornyekerol 4-5 fos csapatok gurulos borondokkel a jardan (szerintem turistak).

    Az uzletben ahol voltam a husospult le volt rabolva, minden kassza nyitva igy viszonylag hamar vegeztem. Vasarolni igazan nem akartam, vettem par fele fagyit, par sutit, vizes halat, csokis kekszet, stb.

    Holnap rittyentunk egy paprikas krumplit, elo is vettunk 1-1 szal vastagkolbaszt hozza.
    Az uzletek keszulnek a nyitasra. Fodrasz, fenykepesz keszulodik, Tedi mar nyitva is van.

    Szerintem baj lesz ebbol, eddig eleg jol kibirtak az emberek az otthon maradast - most ugy tunik atestek a lo tuloldalara. A 3 napos unnep miatt mindmeghalunk van, igaz itt valoban nem lesz nyitva semmi hetfoig. Meg a legtobben fizut is kaptak, lehet az a roham oka.

    Vegul odacsorogtem a kebaboshoz, nyitva is van, de csak elvitelre. A teraszon a butorokat osszelancoltak, nehogy leuljon valaki. A bejaratba oda van rakva egy asztal, azon at megy a kiszolgalas es a fizetes. Pont mint tegnap a burgeresnel. 1 fo csinalja a kajat a masik kasszazik.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák