Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz NauTiLUS_HUN #120868 üzenetére

    Így hát :-D

    Mondom VKPval is így volt a múltban, de legalább megcsinálta, amit elbasztunk. Éppen nem műxöttek a csoda dugók, ami szaküzletből volt és nem a legolcsóbb. Mondá a kereskedő "ez is ugyanolyan jó". Nem jött be.

    Mondjuk MSnél Ő is hasonlóképpen csinálta. Vagy tudott valamit, vagy mázlista volt. Lehet azért vagyok hisztiske, mert ahogy Joet is, engem is sokszor javítani meg rendet rakni hívtak és abból is csak a baj volt. Wizardnál is megoldhatnák a kivitelezők, aztán majd a végén kritizálunk :-D

    Amit pld. VKPelőtt csináltunk az új építés volt, tipikusan az, amiről beszélünk, fali kábelek dugózva, vagy már nem is tudom pontosan. Mellé egyéb szopószorzó, hogy nekünk kellett aktiválni 10+ gépen a wint, azzal már elment a fél nap, majd ugye átadás+ tesztelés után fizettek volna, szóval szombatvasárnap összeraktuk a gyártósort, hétfőn kitalálta a majomember, hogy át kellene tolni az egész kupacot a gyár másik sarkába, oszt légtechnikás erősáramosok nekiálltak UTP-t pusztítani... Első beléptetés a gyárba még lassú volt, aztán portások is lazultak. Felét még összeraktuk a romhalmaznak, aztán valahogy úgy maradt a múltban. Régi szép idők :DD

    10+ gépnél jó volt szopolni azzal, hogy egyikmásik véletlenszerűen dobálta a hálózatot és VKP csuklóból leszedte a fejemet, hogy mi ez a tróger dugózás húzzapicsábahajadismijen :DD Valahol igaza volt, csak hirtelen meló, abból éltünk ami volt odahaza és akkor még nem tartottam 100as csomagban Nexans betétet. Most még valamennyit tartok, jó ha van.

Új hozzászólás Aktív témák