Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    No kezdésképp akkor egy pár szó ha valaki mégis idelátogat rajtam kívül:

    Az EVE egy MMO de közel sem hasonlít egyik kategóriájába tartozó társára sem.

    Ami miatt nekem bejön:

    - Iszonyú komplex, és sokrétű játék. Szeretem ha valami trükkös és sokat kell vele kapcsolatban logikázni, számolgatni, kalkulálni.

    - Nem csinál belőled jó nagy kockát (ha nem akarod), mert fejlődsz akkor is ha nem vagy online. Ha úgy érzed elég havi szinten pár órát játszani, hogy ingyen juss a havidíjat jelentő plexhez.

    - Egész intelligens emberek akikkel valószínűleg a való életben is lenne beszédtéma és szintén nem a fő céljuk a játék, csak hobbi szinten űzik.

    Szóval lényeg a lényeg ez a játék kikapcsolódást, jó társaságot és sok kellemes pillanatot hoz főleg ha, legalább egy baráttal vágtok neki. Én amúgy neki se kezdtem volna :) Fontos viszont, hogy mindig tudd mik a prioritások és ne menjen a dolog az egészséges élet rovására.

    Hát akkor lássuk, hogy telik az élet az EVE világában.......

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    A mai nap a konkrét játékot nézve eseménytelenül fog telni. Nem hiszem, hogy játszok, mert egyrészt a héten még keményen zh-zom másrészt meg most kicsit ráuntam. Az elmúlt egy hétben megvettem a Machariel-t, így egy hosszútávú cél is teljesült, emellett pedig tegnap pár óra játékkal 150m isk-et kerestem (wh rlz) így a plexen se kell már aggódni.

    A corp viszont felkavarta az állóvizet. Lehet költözünk WH-ba. Ez a szép ebben a játékban, egy új ötlet millió új kérdést szül. Na de majd kristályosodik a dolog. Még a végén drenyára kell tanulni :))

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Undorító büdös szemét Ninják. Van az embernek fél órája, hogy lőjön egy küldit és erre ezek a tetvek kisalvázzák a wreckeket és aggrot se kapok, hogy jól a fülük közzé durrantsak. A CCP igazán csinálhatna ennek valamit :W

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    Na most eléggé megállt a játék. Kicsit beleuntam meg volt jobb dolgom is mint ezzel foglalatoskodni. Kitanultam végre a fullos Covert Ops device-ot, így biztonságosan mehetek lowsec-be DED-et scannelni. Ennek örömére vettem is egy Cynabal-t. Csupán 150 millás kölcsönt kellett kérnem rá. Hónap végére kell az altnak a plex szóval most egy darabig nagyjából csak lvl 4. Jó volna már valami PVP op.

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz CsiguszMaxim #4 üzenetére

    Na a #4-esben írt lvl4-ből nem lett semmi. Olyan szinten tele lett a tököm az egésszel, hogy valamelyik este már olcsó destroyerrel suicideoldunk kezdő bányászokat high secben. Értelme nem sok volt, de legalább egy kicsit a stresszt vezettük. Ennek ellenére kezdtem kiábrándulni a játékból. A mai estéig. Igaz, hogy csúnyán lebubiztak wh-ban és buktam a 60 millás cov opsot meg 40 millányi implantot de végre, VÉGRE volt valami PVP gyilok. Az eredmény önmagáért beszél :D [link]

    Jó persze ezek nagyon bénák voltak (de legalább sokan ;] ) és nem is nagy fogás de végre lőttünk valamit. Ahh... hiányzott már mint egy falat kenyér. Most újra lesz kedvem leülni és kicsit rutinból játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Aktív témák