• deb13 és tilid378 értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    deb13 negatív értékelést adott tilid378 számára:

    Többszöri kérésemre se hozta vissza a gépet! Senkinek nem ajánlom!!!! 100x hív a megbeszélt találka előtt! Már zaklatásba megy át az ember! 30 éves tapasztalata van Senki ne adjon el neki semmit! Mert az úgyis rossz lesz!!! Egy használt termék amiben egy 500ft-os optika elromlott!! Húha! 30 év tapasztalat! Gratulálok neked!

    tilid378 negatív értékelést adott deb13 számára:

    A terméket az eladó állítása szerint letesztelve és teljesen telepítve adta át, amire egy hét garanciát adott. Otthon bekapcsolva azonnal elindult az update, ugyanis több kritikus frissítés nem volt a gépen, majd 3 perc múlva a rendszer összeomlott, és nem is indult újra. Próbáltam többször újratelepíteni, ugyanez volt az eredmény. Írtam neki hogy szeretném visszavinni, azt mondta pénzt nem ad vissza, csak ha leellenőrizte, és három nappal későbbi időpontot adott meg, hogy akkor keressem. Aznap először felvette a telefont, mondta hogy keressem később, de utána mindig kinyomott, majd megírta SMS-ben, hogy van jobb dolga is mint ezzel foglalkozni. Ezután mondtam, hogy a ezek után már csak a pénz visszatérítését fogadom el, de ő még mindig ragaszkodott hogy először tesztelni akar. Az utolsó üzenetemre 5 napig sem válaszolt. Láttam hogy nem fogunk megegyezni, ezért értékelést kezdeményeztem (az adminok hagyták jóvá), és szétszedtem a gépet is (eddig nem néztem bele, nehogy én legyek hibáztatva) Kiderült, hogy az állítólagosan tesztelt gépben hibás volt az optikai meghajtó, ami egy tápkábelen volt a merevlemezzel, és ez okozta a folyamatos fagyásokat. Így most működik a gép, igaz optikai meghajtó nélkül.

Aktív témák

Aktív témák