Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Beni2360 #353 üzenetére

    Lehet, hogy rosszul írtam, de nekem eddig azt tűnt kézen fekvőnek, hogy a Jack apa az ami az anya pedig a az ami (remélem ezt most jól elmagyaráztam :D ), vizuálisan elképzelve, így tűnt logikusnak.

    2. Mivel felváltva használnám a hangfalat PC-vel, ezért nem olyan 1x-rű a dolog, mivel nem akarom a hangfal hátuljában cserélgetni folyton a kábelek. Erre kerestem a legjobb megoldást.

    3. Erről a média játékosról van szó (Himedia Q10 Pro). Szerintem tök 1-értelmű, hogy L és R jelölésű RCA-ból csak hang jöhet ki és ez az összekötés nem igényli a harmadik (sárga) csatlakozót. De ha te másként tudod, és ez így nem működne valamiért, akkor csupa fül vagyok. :F

    3. Végül úgy néz ki ez lesz a legmegfelelőbb: Kábelnek ezt veszem, ami a media player-re lesz kötve közvetlenül, majd egy ilyen közösítővel fogom összekötni azzal a másik ilyen kábellel, ami a hangfalból kijön. Hogy kábel cserénél elég legyen csak a közösítőből kihúzni a hangfal kábelt és mehet a PC-ből kijövő jack hosszabbítóba. -(Pl. e kábel kapcsán: én úgy képzeltem, hogy a "kilógós" csatlakozó az apa, amelyikbe pedig "bele kell dugni" az az anya. Már elnézést, de szemléletesebben nem tudtam leírni. :U )

Új hozzászólás Aktív témák