Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz Varshi #7153 üzenetére

    Nekem még szerencsére garanciális, utólag örülök hogy a 3 évre kiterjesztett akcióban vettem meg...annak már kevésbé, hogy megvettem. Amíg megy, addig nagyon jó, de ez a szervizintervallum...

    Epson levelezésnél a második kör ott tart, hogy jeleztem, én továbbra is megoldást várok a részükről, mert nem szeretnék a Fogyasztóvédelemhez fordulni. Így most bekérték a szevizes adatlapokat.

    Annyit kértem tőlük, hogy vagy kínáljanak végső megoldást a problémára, vagy cseréljék egy olyan típusra, ami nem produkálja ezt. Ha ez nem megy, már teszem is meg az első lépéseket, mert tényleg nem egyedi eset (családon belül egy ugyanilyen nyomtató is ezt csinálja), egy ilyen szériát szó nélkül kéne visszahívni. Lehet csak rossz passzban vagyok mostanában, de elfogyott a türelmem, nem vagyok hajlandó már egy ilyet benyelni.

    Szerk.:
    Ha elfajulna a dolog, akkor innen is szívesen venném a "károsultak" jelentkezését, de egyelőre bízok benne, hogy olyan megoldást ajánlanak, ami alapján a fórumtársak is lépni tudnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák