Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    Miért nincs sárga????????????? :Y :O
    Nekem otthon van egy c43-asom és évek óta semmi gondom vele. Nemrég kellett resetelni, de amugy soha semmi gond. (Bár hogy most elgondolkodom)egyszer-kétszer nem akarta látni a gép aztán egy porttörlés és kész...)
    Naszóval páromnak meg HP-je volt. Baromi lassú és k*va drága patron ment bele..Aztán nemrég kitalálta szerezzek neki ugyailyat mint ami nekem van.
    Szereztem is úgy két hete és kipróbáltuk működött, csak épp a patronok szorultak cserére. Ekkor néztem nagyot, mertüzletben valahogy sehol sem kaptam, pedig eddig ezzel se volt gond soha :Y :Y Az egyik eladó meg olyat szól, hogy ilyen szar ócska régesrégi ezeréves vackokhoz minek tartsunk patront :Y :Y :Y
    Na jól van rendeltem át is vettem és tényleg 500 ft-ért/db lett pár fekete és szines patron.
    Aztán én hülye azt hittem, csak beleteszem a drágám gépébe és begyűjtom a jutalomcsókokat.. :D
    Ehelyett ez a szar először nem akarta felismerni hogy patront cseréltem...Aztán nagy nehezen miután rájöttem, hogy a fekete patron miatt lehet érintkezési probléma és megmozgattam a helyén a patront végre igen, akkor meg szinek nem voltak..Nosza egy pár powerfull cleaning, és már lettek is színek illetve csak kettő :W :W :W Kék és vörös. Sárga semmi esetre sem akar lenni :W :W :W :W
    Egy fél délután szórakoztam, de minden van csak sárga nem Eközben a sok tisztítástól a fekete patron kifogyott...Vagy nem fogyott ki, csak hibás, mert a szinesek még több mint félig vannak, de ez meg azt jelzi kifogyott...Hiába mozgattam semmi...Aztán felbontottam egy másik fekete patront azzal meg egyből megy... :Y :Y
    DE SÁRGA MÉG MINDÍG NINCS HOGY AZ A ....***%%%''''''**§§§'§''+ :Y :Y
    mOST MIT CSINÁLJAK BONTSAK FEL A SZÍNESBŐL IS EGY MÁSIKAT? Marha jó!! 2000 egy nyomorult patroncsere... :Y :W
    Közben párom meg hisztizik, hogy szar az egész biztos egy kurva szar valamit rádsóztak én meg kidobtam a pénzt az ablakon, és kétezerért a HP-patront is feltöltötték volna..Meg hogy mér nem veszel akkor eredetit hátha azzal jó...Mondtam 8rugó körül van, erre most elvonult duzzogni, hogy megvetettem vele egy szart és kidobott rá egy csomó pénzt meg nem jó semmire, mert egy képet nem lehet kinyomtatni, meg minden...
    SEGÍÍÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!
    Sejtésem szerint valami be lehet száradva ott a sárga környékén azért nincs az a szín. A srác akitől vettem, mondta, hogy hát a színes nyomtatást aztán szinte soha nem használta, és a nyomtató is két hónapig a polcon volt...
    Szóval hova pöttyintsek egy kis alkoholt, hogy már legyen sárga is...öööö kölni is jó lesz az van itthon... :F
    Vagy verjem szét a srác fejét aki eladta nyomtatót? :Y Az nem lehet, hogy én vagyok olyan peches, hogy több csomag patron közül elsőre pont két gyári hibásat próbálok ki... :(((
    Segítsetek!!!!!!!!!
    Sűrgős!!!!!!!!
    Párom megöl!!!!!!!!

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

Új hozzászólás Aktív témák