Új hozzászólás Aktív témák

  • #PeTeY#

    tag

    válasz repasi #455 üzenetére

    No, én voltam a süsü és lesz a gépben tuner csak valamiért kimaradt. Reményeim szerint egy Hauppage PVR150 kerül majd a cuccba.

    Abban igazad van, hogy jó alternatíva lehet egy x-box, csak nem nekem. Sajna nem ismerem annyira a konzolokat, de annyit tudok, hogy pl. a játékok hozzájuk iszonyatosan drágák. Pc-re megveszem 10 ezerért konzolra ugyanazt 18-20ezerért. Ráadásul öcsém inkább rts-ekkel, ill. mmorpg-vel játszik és gondolom nem ez egy konzol erőssége. Ráadásul én e-mailezésre is használnám ezt a gépet vezetéknélküli billentyűzettel valamint képek nézegetésére és manipulálgatására is. Többek között azt szeretném megoldani, hogy egy kirándulós/túrázós hétvége után csak kiveszem a memóriakártyát a fényképezőgéppől becsúsztatom a kártyaolvasóba és a tv-n megnézhetjük a képeket (ha kell csinosítunk rajta) és utána csak kiírom cd-re. Vagy ott van az internet a kedvenc sorozatok/anime-k legújabb részeinek beszerzésére. Lehet ezt is tudja, az x-box, de mint írtam nem értek hozzá.

    Szóval tényleg jó megoldás lehet htpc helyett egy x-box, hiszen olcsóbb, nagyrészt erre van kitalálva (multimédia+játék), halk és a szereléssel/házépítéssel sem kell bajlódni, de nekem szükségem van a pc konfigurálhatóságára, bővíthetőségére és sokoldalúságára.

Új hozzászólás Aktív témák