Új hozzászólás Aktív témák

  • beencee

    senior tag

    válasz repasi #327 üzenetére

    A meedioTV-ből én csak a sima TV szolgáltatásokat próbáltam ki, egy Hauppauge PVR 150-es és 351-es kártyával. Time shiftinget és Progarm Gude-ot nem próbáltam, de egy valag lerás van különböző ilyen irányú tapasztalatról a meedio fórumon: [link]
    Az XMLTV-nek van natív támogatása, de tudom, hogy vannak trükkjei, hogy jól menjen, ezt is nézd meg a fórumon.
    Nem tudom, hogy mi az a ''Sima sorosport infravevőt'', kérlek pontosítsd ezt. Biztosan működik a Hauppauge kártyák távjával-vevőjével (nálam ez megy most) és az USB-UIRT vevővel (ez ment korábban), további kompatibilis cuccok, hozzájuk plug-inek: [link]
    ''Maga ez egész program mennyire stabil egyébként?'' :F Erre nem tudok mit válaszolni. Nagyon. De komolyan, nálam még nem rohadt le, pedig fejlesztgetek is alá, elődjét is használtam (myHTPC), stb. Van néhány nyűgösebb plug-in, ami még nem a végleges verzió, azok okozhatnak memóriahibákat kilépéskor, de ennyi. Fontos, hogy a .NET keretrendszer legyen istallálva az XP után, utána a meedio, így megy az alaprendszer és a legtöbb plugin, ha kell valami spec cucc valamelyik pluginhez, azt jelzik (ha máshol nem a plugin fórumbeli topikjában).

Új hozzászólás Aktív témák