Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz beencee #73 üzenetére

    En is teljesen veletlenul futottam bele a temaba, aztan megtetszett ([link])
    Elorebocsatom, nem tokeletes, a konzol HW-e vmennyire korlatozo tenyezo:

    - mivel egy 700 MHz-es P3 van benne, 720p (es afolotti) videokat nem tud lejatszani (a neten terjedo HD ripeket, amik vmivel kisebb felbontast hasznalnak, viszont igen)

    - harom v negy kulonfele DVD olvasoval keszultek, ebbol csak az egyik birkozik meg az irt CD-kkel

    - nem lehet taviranyitorol bekapcsolni

    - alapkiepitesben zajos lehet (harom peldany fordult meg a kezeim kozul, ez igazan csak az egyikre volt igaz), bar az XBMC eleg jol konfiguralhatoan tudja kikapcsolni a HDD-t meg leszabalyozni a ventit (barkacskedvuek meg ki is cserelhetik)

    - az optikai SPDIF kimenete csak 48 kHz-et tud, ezert a 44.1 kHz-es hangot ujramintavetelezi, ami nemi minosegromlast okoz

    Ezzel szemben viszont:

    + ismer mindenfele egzotikus formatumot is

    + ismer mindenfele network cuccot is (SMB, uPNP, mindenfele streaming, ilyenek)

    + csinos, konnyen kezelheto felulete van

    + fut rajta a Lara baba :) (meg a tobbi xboxos jatek (meg emulatorok is, amiken meg mindenfele mas jatekok is))

    + eleg kicsi ahhoz, hogy beferjen a VCR-eknek meg DVD-knek szant helyekre

    + olcso

    Szoval szerintem haloszobaba, gyereknek, hasonlo helyekre amolyan szatelit-lejatszonak teljesen megfelel, de momentan a nappaliban is ez van, mivel egyszeruen nem tudtam ravenni magam, hogy epitsek helyette egy ''igazi'' HTPC-t, annyira nem zavarnak a hatranyai.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák