Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz bbazsy #4284 üzenetére

    igazából blacket néztem, most aszittem a blue is 7200-as...
    hát de olyan szerencsétlen lassú az a gép... öt évig indul el, 3 évig nyílik meg a sajátgép is pl... lomha nagyon... ha ismered a simset, akkor tudod, hogy játék közben is töltöget a winyóról és a kiegészítőkkel együtt már lomha lesz az egész... amúgy semmi spyware vagy ilyesmi, le van ellenőrizve meg én telepítettem, egyszerűen lassú, de kb ennyit is várok egy 5400-as winyótól... néztem hdtune tesztet és siralmas volt... jó tudom h nem a megszokott desktop winyóval van dolgom, de ez van... mondjuk lehet hülyeség amit mondok, de... a régebbi AMD/ATi chipsetről nincs ilyen, hogy lassabbak a winyó sebességek velük? mintha láttam volna egy tesztet és ott lett volna különbség bizonyos amd-s noti chipsettel merevlemez benchmarkban, de komolyabb eltérés...
    egyébként múltkor néztem egy tesztet, ott érdekes volt h a 7200-asok nem is melegedtek annyival jobban, mint az 5400-esek... mármint ezek mind noti winyók voltak...

    ssd nem megoldás, abból még nincs elég nagy méretű olcsón, ja és torrentezne a drága ( :W), szokott is... szóval ezért is kell a szabad hely... pff!

    szegénynek egy acer travelmate 5520g-je van HD2400XT-vel és 2magos Athlon-nal vagy Turion, tudomisén, 1 giga rammal, anno én választottam, hogy tudjon játszani a sims2-vel... nos az én tesztprgijaim a Doom3, NFS: Most Wanted és a Flatout2 voltak... ezek nagyon szépen mennek is rajta... viszont a sims2 pár perc után lefagy. :DDD próbáltam más driverekkel is, nem volt eredménye, úgyh nem kicsit éreztem szarul magam miatta... de most mit tehetek? Az a 3 játék jól ment, a sims2 meg pont fagy... nem volt túlmelegedés vagy ilyesmi se... mondjuk meg is van a véleményem a készítőkről, mert egy über-desktop gépen sem megy olyan szépen, ha fel van rá rakva az összes kieg... sokat tölt, még játék közben is... jó persze ez nem egy fps vagy szimulátor, de akkor is... start. játékok sem töltenek így...
    most a Sims3-ban reménykedtem és igen, ez megy neki fagyás nélkül, úgyh azért örülök... de én már eleve mondtam, h jobban járna desktop géppel, de mindenáron laptopot akart... ehh már minden tini csaj ezt akar pff... közben sehova nem hordja!!! nyugodtan lehetne desktop gép is... jó persze kényelmes ágyból netezni, de áhh... azon mosolygok, amikor a fürdőszobába is magával viszi ehh... anno akart hordozható dvd lejátszót, de egyetlen amit kinéztem és úgy gondoltam h tényleg jó, az nem volt kapható mo-n és már karácsonyra be se lehetett volna hozni, később meg megint nem volt pff... aztán kitalálták h laptop, végül is hordozható dvd lejátszó és persze laptop is...
    na jó, nem dühöngök... de azért elvártam volna, hogy a sims2, a kedvenc játéka ne faggyon... amúgy eredeti a gém... na mindegy... sims3 megy és kész. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák