Új hozzászólás Aktív témák

  • Rayyy

    senior tag

    válasz strogov #40 üzenetére

    Értem, hogy miért írod, hogy nem olyan, mert nincs valódi gondolkodó gépünk. Viszont értsd meg azt a szempontot is, hogy a hype általános dolgokra gyakorolt hatása olyanná teszi. Ez az érdekes a hype-ban: olyan a hatása, mintha a hájpot generáló ok tényleg abban a minőségében létezne, ahogy hájpolják. Körülbelül arra gondolok, mint mikor megtolnak egy részvény árat sokszorosára... maga a termék nem lett értékesebb egyik napról a másikra, de a hatás olyan, mintha az lenne a valóság. Aztán persze ez hamar kiderül.

    Egyébként a midjourney igenis súlyos újdonság és még nem bontakozott ki teljesen. Konkrétan testközelből látom azt, ahogy emberek munkát veszítenek miatta. Lehet, hogy te sugárban hánysz tőle, de az igények szintje jóval a midjourney alatt van. A midjourney-képek a legtöbb ember számára új tartalmak. De ha még úgy is gondolják, hogy összeollózás, tetszik nekik, használható. Ennyi elég, hogy kukába kerüljön például a concept artistok 90%-a. Én személy szerint ráparáztam.
    Egyébként meg nem tudhatjuk, hogy milyen lenne, ha lenne valódi AI, mert még nincs és sosem volt.

    Minden a legnagyobb render!

Új hozzászólás Aktív témák