Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Petykemano #3 üzenetére

    Igazabol mivel most mar az Nvidianak is van ARM alapu szerver procija es igy tud teljes platformot kinalni, mellette meg az AMD-nek ugye szinte, igy kb ongyilkossag lenne ha teljesen leepitenek az AXG-t. Marmint konkretan a csodbe vezetik a ceget ha nem lesz versenykepes full platformuk server/HPC vonalon.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • válasz Petykemano #14 üzenetére

    Az lényeges szerintem, hogy az RDNA az egy tök új architektúra, szóval az alapokat Raja tette le.

    Ha jól emlékszem Raja akart nagy Polarist, csak fentről leszóltak, hogy ne. Vagy a Vegánál volt valami? De ott nem tudom hogy lett volna még nagyobb Vega. De valami volt, az biztos. Meg ugye a végére elég jól látszott a GCN kifulladása, Raja ezzel eléggé megszívta, persze a bullshitre nincs mentség. Bár nem tudom hogy utóbbi is mennyire felfújt dolog, az AMD-nél azért sajnos hozzászoktunk a hype-hoz a semmire.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #44 üzenetére

    Jensen ≠Raja
    Marketing bullshit ≠ Hanta

    És ehhez hozzátenném, ha Raja, ha nem, hogy szerintem a Vega egy rohadt jó VGA lehetett volna rengeteg lehetőséggel és nem vagyok benne biztos, hogy nem a szoftveres körítésen a drivereken bukott el az egész.
    Valamint az ARC-ot is jónak gondolom.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #49 üzenetére

    Továbbra sem tudom miről beszéltek.Miről van szó Jensennel kapcsolatban ? :F Így nem lehet érvelni semmi mellett vagy ellen.
    Miért kellene téged nekem meggyőzni? Véleményem van, olvashattad, neked pedig sajátod. Te elfogult vagy AMD irányába én meg Nvidia irányába így természetes hogy máshogy látjuk a dolgokat.

    Igen amit írtál mind az Elfogultságodból ered. Ne vedd személyeskedésnek kérlek, mert tudod hogy kedvelem a kommentjeidet, de szereted csupán a vásárlókat hibáztatni az AMD kudarcaiért és az Nvidia sikereiért , én pedig mindig csodálkozom ezen hogy mitől is vársz amúgy óriási fordulatot amikor Amd sem törekszik ezen tendencia megfordítására és közben Nvidia valójában még mindig jobb termékeket gyárt a szememben.

    A vegában, a HBCC ben a HBM-ben ,a rengeteg el nem költött tranyóban és számítási teljesítményben a kialakításában rengeteg potenciál volt. Akkor még nem volt raytracing a porondon, amire ezeket el lehetett volna költeni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #52 üzenetére

    úgy látom nem vagy formában vagy nem látod mit írtál? vagy nehéz összekapcsolni a dolgokat?

    "szerintem ha az AMD vagy más gyártó jobb terméket dobna piacra, mint az NVidia (erre jelenleg semmi esély), akkor az Nvidia vásárlók / Jensen tisztelők sem lennének annyira elnézők a marketing bullshitekkel kapcsolatban.

    Igen erről beszélek hogy mindíg az Nvdia vásárlókat hibáztatod, hogy elnézőek / miért azt veszik amit vesznek, mikor Amd olcsóbb jobb vétel ,Miért nem problémáznak annyit driveren, [link]vagy miért bocsájtanak meg Nvidiának vagy Jensennek, még akkor is ha görény cég áll mögötte.
    Miért hívod "elnézésnek" , megbocsájtásnak egy ember felé, ha egy vásárló bármilyen számodra ellenszenves dolog miatt a számára jobb terméket választja egy cégtől?
    Attól nincs elnézve semmi csak jó lenne tudni mi a párhuzam a két ember nyilatkozatai között? Jó lenne látni hol kapcsolódik össze Raja és Jensen konkrétan?

    Továbbra sem látom és tudom mi a francról beszéltek itt a "hantázás és szalmabábozást" én kapom miközben nálatok nem látom milyen 3-4x dologról van szó , érted? Miről beszéltek mutass már valamit hogy el tudjam dönteni hogy az párhuzam vagy nem, kamu vagy marketing ? Példálóztok példa nélkül én meg várom hogy tudjam igazad van e vagy nincs, mert így nem tudok mit mondani csak találgatok mire gondolhattok? mert amire én gondolok az marketing de lehet ti teljesen más dologról beszéltek és igazatok van,de számomra jelenleg két teljesen különálló dolognak tűnik a dolog.
    ÉN Raját nem bántottam a munkássága miatt soha mert nem tudom mi a munkássága valójában, mint ahogy ti sem, csak találgattok hogy talán 5 év a fejlesztés talán 2 , talán ebben részt vett abban nem. ÉN egyszerűen Raját mint embert rühellem és kész, egy bohócnak tarom .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Petykemano #52 üzenetére

    Dehogyis, jo erre fogni persze hogy Jensen egy sikeres szélhamos, egy sikeres Koduri pedig nagyon nem erről van szó. Jensen a termék releaseknel mutat olyan grafikonokat, ahol vagy az up to kifejezést használja, vagy a kizsírozott lejtőnél bizonyos csillagállásainál lévő edge caseknel létrejövő állapottal reklámozza.

    Ezzel szemben Koduri a SAJÁT BEFEKTETŐINEK azt hazudja hogy szétverték a rivalisokat. Erted a difit? A csavo aki soha egyetlen VGA generacioban nem tudott a rivalisnal azonos vagy jobb terméket felmutatni azt hazudj hogy crushed the competition.

    Nem tisztem vedeni a bőjakóst, de nehogy már egy kalap alá rakjuk a két embert.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #56 üzenetére

    Lehetséges/ biztos hogy félreértettem ezek szerint.
    Azért kíváncsi lennék továbbra is, mi az amiről szó volt Jensennel kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák