Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Petykemano #49 üzenetére

    Továbbra sem tudom miről beszéltek.Miről van szó Jensennel kapcsolatban ? :F Így nem lehet érvelni semmi mellett vagy ellen.
    Miért kellene téged nekem meggyőzni? Véleményem van, olvashattad, neked pedig sajátod. Te elfogult vagy AMD irányába én meg Nvidia irányába így természetes hogy máshogy látjuk a dolgokat.

    Igen amit írtál mind az Elfogultságodból ered. Ne vedd személyeskedésnek kérlek, mert tudod hogy kedvelem a kommentjeidet, de szereted csupán a vásárlókat hibáztatni az AMD kudarcaiért és az Nvidia sikereiért , én pedig mindig csodálkozom ezen hogy mitől is vársz amúgy óriási fordulatot amikor Amd sem törekszik ezen tendencia megfordítására és közben Nvidia valójában még mindig jobb termékeket gyárt a szememben.

    A vegában, a HBCC ben a HBM-ben ,a rengeteg el nem költött tranyóban és számítási teljesítményben a kialakításában rengeteg potenciál volt. Akkor még nem volt raytracing a porondon, amire ezeket el lehetett volna költeni.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák