Aktív témák

  • fpeter07

    veterán

    A pécsi visszautazás első fele eseménytelenül telt. Borzasztóan párás és álmatag volt a levegő. Komolyan kellett koncentrálnom arra, hogy ne aludjak el. Somogy-Baranya határán elkapott egy vad zuhé, ami szerencsére felpezsdítette kicsit a levegőt (meg az én vérkeringésemet is szerencsére). Onnan már élveztem az autózást. Meg is kellett állnom naplementét, illetve szivárványt fotózni. A naplemente meg is zavart, mert nem tudtam eldönteni, hogy a gyönyörűszép égkék eget, vagy a lemenő nap narancssárga színét nézzem.

    A hétköznapok főleg házimunkával teltek. Sok melóval jár átköltözni egyik szobából a másikba. Egy montizás term. belefért, nagyon rég vártam már rá, hogy lecsekkolhassam az erdei utakat. Strava link, benne leírással
    Pénteken elkezdtem újra edzőterembe járni, mivel borzasztóan gyengék a felsőtestem izmai. Szokatlan is volt nekik a terhelés.

    A hétvégén megmozgattam inkább a kerékpáros izmaimat. Elképesztő milyen dombos-völgyes a környék. Remek outis edzőterep. :C Strava link, benne leírással Majd másnap egy 12 km-es túra után lenyomtam egy abaligeti kört. Jó érzés, mintha nyaralnék itt. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák