Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    Írtam mást is, mint amit kiragadtatok, de arra érdekes módon semmi a válasz. Például a szabvány csatlakozó, vagy azt is elmagyarázták, hogy milyen jó is nekünk, hogy van vagy tíz féle ?

    Nem lehet lemerülni az úton ? Ne röhögtessetek már. Eltervezem, hogy a tőlem 40km.-re lévő Ráckevére elmegyek, amihez sztrádát és nullást kell használnom. Ez bőven belefér egy villanyos távjába, de baleset miatt beáll valamelyik és se előre, se hátra. Érdekes lesz a családdal, kicsi gyerekkel vontatós bácsit koldulnom és nem azért mert én nem készültem fel, hanem a forgalom így hozta.

    Azt meg elképzelem, hogy bárki készségesen és első szóra "csigázna" téged egy dugóban maga mögött, miközben még töltögetnél is, ami a húzónak plusz vontatási ellenállás lenne, csak azért, hogy neked jó legyen...
    Én ha ezt érezném, úgy vágnálak le magam mögül, mint a 3,14csa...

    Benzinkút mindenhol van. Szabvány töltőfejjel egy 60 literes tankba 3 perc alatt beletankolok (feltöltök) 720KW-nyi energiát és ez durván 50 kilogramm. Ez nekem átlag 1000km-re elég.

    Szerintetek melyik fajta autóval van nagyobb esélyem arra, hogy energiahiány miatt lerohadjak ?

    Egy energiakorlátos full villanyosban hány KW-ot zabál a klíma/100km ? Nekem százon 0,6-1 literrel emeli meg a fogyasztásom.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák