Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz .DLL #37 üzenetére

    Minden lehetőségem adott a villanyhoz, de ilyen feltételekkel mégsem kell, mert ha mindent összevetek költség szinten, iszonyatos lehúzásnak tartom még és ezt a gyártók félelmetes propagandával igyekeznek "feledtetni". Műszaki ember vagyok, tehát szerintem átlátom a villanyozás jelenlegi lehetőségeit és ezért mondom...

    Ha a villany gyártók komolyan gondolták volna úgy kezdik, hogy mindenféle tervezgetés előtt összeülnek és legalább a villanyautó alapjait definiálják és szabványosítják. A legfőbb lett volna szerintem, hogy először is, szabványosítják a töltőcsatlakozót.

    A telefonos hasonlatod szerintem nem oké. Az oké, hogy kezdetben az is drága volt, de nem okozott lelki sokkot senkinek sem, ha lemerült. Max. nem tudott addig telefonálni, de mi van, ha egy villanyos autóval, családdal, egy rövidtávú úton is a sztrádán, dugóban merülök le ?

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák