Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    Na a ma éjszakára is megvolt a "napiszar".
    Fent ülünk kollégával a 3 csonkában a személykocsin, miután megtaláltam az elveszettnek hitt telefonom, ami miatt bejártam az egész állomás területét, közben meg a kesztyũm alatt hagytam.
    No lényeg az, h ülünk a kocsiban és beszélgetünk, éjjel egy óra. Egyszer csak éktelen ordibálásra leszünk figýelmesek. Mindenki kirohan a forgalmiból, a cargo-tól.
    Egy csaj bóklászik önkívületi állapotban a szerelvény végén a sínek közt és "Danit" vagý "Tomit" ordibál torka szakadtából, sírva õrjöng. Odamegýünk hozzá, mondjuk neki, hogy nýugodjon meg, mondja el mi a baj.
    Azt mondja a barátját keresi, öngyilkos hajlamú, volt már pár próbálkozása. Vonatközlekedés nincs, csak a 9-en van egy induló szerelvény, de ott nincs mozgás.
    A parkolóban 3 kocsi, azt mondja a fehér suzuki a barátjáé. Odamegyünk, megtapizzuk, hideg a motorháztetõ.
    Nézi a rendszámot, majd kissé megnyugodva közli, hogy ez mégsem az az autó, más a rendszáma, majd a buszpályaudvar felé elsiet.
    Remélem megtalálja egyben

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák