Aktív témák

  • ESP

    senior tag

    Nos...

    Nem köszöntök senkit, mert senki sem érdemli meg... :DDD

    Rászántam magam, hogy írok pár sort magamról...

    Elmúltam 30 és így volt némi számottevősdi az elmúlt napokban...de erről majd kicsit később..oké?!

    Teljesen le vagyok amortizálva...
    Lelkileg és anyagilag egyaránt...

    Kezdeném a lelki oldallal: pár napja vizsgáztam számvitelől és pénzügyből...s mivel rendkívül ártalmas lény vagyok mindent megtettem azért, hogy a ténylegesnél jobb eredményt érjek el, de hiába... Annyira de annyira sz*rok voltak a kérdések és a feladatok, hogy majd leestem a székről...
    Persze remélem sikerül...de ki a f*szt érdekel??? Nem??? :D
    Azért ha sikerül, akkor majd aki kimegy az Efott-ra, ott megtalál, csak a legr*szegebb fazont kell keresni... :DDD

    Anyagi létem: ...az autóm 45.000-es szervíze, a vga-mizériám és a ködbe vesző nyaralásom eltűnni látszik a semmiben...sz*rul állok...de sebaj... :(((

    A sok tikfej b*ssza megvenni a gépem...sok-sok gyíkarc... :(((

    Amúgy minden oké velem...és rendületlenül teszek rátok...kiscsikók...

    :DDD

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

  • ESP

    senior tag

    Kártékony vagyok...veszélyes a társadalomra és az emberiségre...

    Ezek a tények minden nap bizonyságra törnek, pedig küzdök ellenük... :DDD

    Ma elmentem Faterékkal melózni (Ő kőműves), mert látva ezt a te*ves harverpiacot ebben látom csak a pénzügyi nehézségeim megoldását...
    Ezerrel szívtam ma és ezek a gondolatok lesznek bennem akkor is, ha egy csíra elkezd majd alkudozni a cunyákomra...
    Amúgy a meló oké volt, bár az íróasztal után egy kicsit más, de egy kis testi fáradtság nem árthat...
    Faja helyen voltunk...csudajó kis Balatoni panoráma (virúljatok pesti gyíkok... :DDD ), sok(k) Stájerparaszt túrista és MI!!!
    Melós göncben, nyakig a betonban építettük nekik a nyugalom szigetét...
    Fattot ismerve azért megfizetnek érte, mert le lesznek húzva, mint a klotyó... ;]

    Szarul vagyok...de holnap lehet, hogy lesz egy kis stresszoldó terápia, ugyanis elmegyünk focimeccsre és ott majd kiadjuk magunkból (az ellenfél szurkolóiból meg kiverjük) az életünk fájdalmát...

    Szóval mára ennyi...egy kis ph-érték, cod, fear és usgyi alcsizni!!!

    Holnap meg:
    Forza Scuderia, Forza Scumi!!! :C

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

  • ESP

    senior tag

    Egész nap punnyadtam...foci storno...

    De ez az egész zs*dó forma-1 mekkora egy tetves gennygombóc... :(((
    Nem érdekelne, hogy mi a vége, csak az a k*rva mekkláren és az a gyíktestű alonzó ne legyen sehol...
    Akkora egy nyikhaj az a szemöldök(ör), hogy hányingerem van ha ránézek...

    Egy korrekt fésztufész meccset képtelen vívni...
    Nemiszerv-kalap... :(((

    Schumival megint kitoltak...ez a hommancs briatore és az ágyasa (ekklesztón) már többször megmondták...és meg is tesznek mindent azért, hogy Neki és a Ferrarinak ne menjen...első az üzlet...és ha egy hétszeres világbajnok bucira ver mindenkit, akkor az nem üzlet...

    De sebaj a csapatunk lealázta azt a tetves győrt és BAJNOK LESZ AZ ÚJPEST!!!

    Este jövök gyíkok... :DDD

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

  • ESP

    senior tag

    Most keltem...

    Annyira okádék idő van...ömlik az eső...
    Délutánra megyek melózni...megcsinálunk pár ellenőrzést és spuri haza...jobban szeretem a délutáni melót... :DDD

    A gépemre még csak mozdítás sem volt a napokban...
    Nem értem a sok kis takesz kölköt...nem akarnak játszani???
    Legalább szöveget pötyizni, vagy netezni...mindenki a múlt században él???
    Rühellem a ph-t, mert itt mindenki (tisztelet a kivételnek) csak a nyálát csöpizi és sza*ik venni semmit...
    A gyíkarc érdeklődik priviben és a szokásos dolgokkal jöm megint:
    ''kellene a dvd-firkancs és az egér, plusz -ha jó áron adom- az egyik memó''
    Úgy elküldtem a köcs*göt az anyukájába, hogy szerintem telepítheti újra a windóóóóóózt... :DDD
    A kis g*ci...azt hitte, pedig tudhatta volna... :(((

    Láttam már itt sokkal ramatyabb gépeket is sokkal magasabb áron, de le*arom...
    Bagóért nem fogom eladni, max. veszek egy jobb vga-t és ősszel kap egy x2-őt!!!
    (Karácsony előtt meg eladom 50k-ért mi???)

    Aki olvassa ezeket a telibevert sorokat szoorítson, hogy meglegyenek a pénzügy és a számvitel vizsgáim... :DDD

    A legszebb a hetemben pedig, hogy szerdán megyek Nyíregyházára...két hétig ott melózok...

    Tehát tisztelt bűnöző fórumozók!
    Az eddigieket tessék elfelejteni és a saját érdeketekben jó útra térni, mert megyek és végetek lesz (mint tavaly októberben :DDD) ...

    Jobb időt... :DD

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

  • ESP

    senior tag

    Pfúúúú...

    Titkinéni gépéről elszálltak a doksik...azzal szívtam egész nap, de végül...
    nem jutottam semmire... :DDD
    Sz*rok bele...holnap sutty & tip-lee from hóm...

    Azt sem tudom hol van (most keresem a neten) Csengersima...
    Vezetek vagy 10 órát és utána egy éjszakai szoli (szolgálat, nem perkelődés)...hmmmm...fini mi???

    GYÍKARCOK!
    Mire visszajövök (kb. két hét) legyen teletömve a topikom (eladó kiadó most a szívem -a címe) atom-ajánlatokkal, mert ha nem akkor k*rva morci leszek...
    És akkor megtudjátok milyen a kínok-kínja...

    Amúgy a melóm faja lesz...mint kiderült lesz a szobában tv, sőt még lesz hűtőnk is...juppííííí... :DDD
    Sebaj majd tanulok és tompítom a brilliáns agyam a kereskedelmi tv-k mocskával...
    Gondolkodtam, hogy vigyek-e gépet, de mivel négyen megyünk egy vitarával (a suzuki terepjáró-paródiája) letettem erről...
    Nem lesz egyszerű cod és fear, meg a silent hill nélkül a két hét (30 évesen nem gyenge mi?!), de legjobban az én VIKIM fog hiányozni...

    Szeretem Őt és szeretrnék minél több időt Vele tölteni, de ez a sz*r munkám miatt most kilőve...

    Amúgy hajrá...bírjátok ki nélkülem ''Mithisz''-ek, ''hűmérkék'' és ''Gyíkok''...

    Jövök és büntetek...grrrrrrrrrrrrrrrr :(((


    [Szerkesztve]

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

  • ESP

    senior tag

    Megjöttem Skacok és a sok(k) Gyíkot is üdvözlöm...

    Ha nem megy el a konfim és nem nyeri meg Anglia a telibevert vb-t, akkor megégetem a világot...

    A melóm elég érdekes volt...

    Lefoglaltam egy rakás autót...kivágtam egy valag bírságot és így nem loptam be a románok szívébe magam...

    Rühellet egy nép ez a román...
    Sokáig Erdély miatt tiszteltem őket, de ez a múlt... :(((

    Lesznek majd képek is, de csak csínján...és csak a publikusak...

    Este:
    Szpojanak a németek és éljen ANGLIA!!!

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

Aktív témák