Aktív témák

  • csabili74

    aktív tag

    Érdekes dolog történt ma velem, gondoltam, megosztom, kíváncsi vagyok a véleményekre:

    Szóval, csörög a telefon, sziaszia, stb, emlékszel, kb. egy éve vettem tőled egy olyan flippes Nokiát, mondom én, annyira már nem, aztán beugrott, egy matuzsálemi korú Nokia 7110 et, mondom, igen, miben segíthetek. Erre ő, hogy hát most egy év után kivette a fiókból, és hát valami flippes része nem megy a telefonnak, nem működőképes. Ezt részletesen leírta, hogy mi a baja, stbstsbt, kérdeztem én, hogy de továbbra sem tudom, hogy miben segíthetek, mire ő, találkozzunk, megmutatja (egy több mint 10 éves telefonról beszélünk!!!!) hogy ő még azóta nem vette ki a fiókból, és ezt ő be is tudja bizonyítani, és úgy gondolja, hogy akkor lennék korrekt, ha visszavenném tőle. Mondom én neki, hogy emlékeim szerint én mielőtt eladtam nki, még használtam és rendben volt ( kolegáim halálra cikiztek vele, hogy mi ez a batárdarab), erre ő, az hazugság, mert én azt úgy adtam el, hogy rossz. Mondom én, okéss, ha három nap telt volna el, a vásárlás óta, semmi gond, megy a vissza csere, de könyörgöm, eltelt egy év, miért is kellene elhinnem nekem, hogy azóta nem pingpongozott vele, vagy éppen nem volt a fürdőgatyájában, amikor a Balaton átúszáson részt vet, stbstbstb. De ő csak, hogy de igen, és ő egy éve fióknehezékként használta, és hogy én igazából szarok az egészre, és csak én hazudok, mert azt mondtam, jó ez a telefon. Ő természetesen nem. Aztán mondta, hogy fejezzük be a beszélgetést, mert csak szarok bele úgyis, a második ilyenjére mondtam, okéss, szia, mire még azért kicsit megfenyegetett, hogy okéss, akkor majd másképp rendezzük. Gondolom, gondolt arra, hogy majd leüt az utcasarkon, vagy fene tudja:)

    Nyersen ennyi a történet, volt már valakinek hasonló?

    [ Szerkesztve ]

    "Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz csabili74 #1 üzenetére

    Ez komoly? Ennek nyitni kellett egy topikot?

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

  • csabili74

    aktív tag

    válasz Bjørgersson #2 üzenetére

    Csak el akartam mesélni, nem találtam megfelelő helyet. Vagyis valóban nem jó helyen van, hogy lehet zárni?

    "Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

  • Bjørgersson

    félisten

    válasz csabili74 #3 üzenetére

    Szerintem jobb lett volna ha egy egyszerű személyes bejegyzést írsz Logouton, nem nagyon van olyan topik, ahova erről írni lehetne. Szerintem. :D Már írtam a modkerbe, hogy zárják a topikot. :)

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Aktív témák