Új hozzászólás Aktív témák

  • ezsolti

    tag

    Simán ment az EXP GDC v6 is a setup program nélkül, pontszám szinte ua lett mint a PE4C v2.0-val: 6283.
    Nem is vártam mást! PE4H v3.2-vel is hasonló pontot kaptam.

    Csatlakozók, táp:

    HDMI: ide kerül az adatátviteli kábel amit a laptopodhoz fogsz csatlakoztani. 2db van a PE4C v2.0-n, 1db az EXP-n.

    1db USB 2.0 van mindkettőn.

    24 pines atx táp csat lehetőség: kiépített a PE4C v2.0-n, átalakítóval van az EXP v6-on is. (az utóbbihoz a kábelt külön kell rendelni ha csak az adaptert rendeled meg és nem a teljes csomagot. 2 féle "teljes" csomag van: tápegységes vagy a nélküli, átalakító kábeleket adnak mindkettőhöz.)

    8 pines táp csatlakozás: EXP v6-on van 1db, ezen keresztül oldható meg a fő tápellátás a hozzá tartozó DELL táppal vagy egy ATX-táppal és egy átalakítóval.

    Jack dugós táp csat.pont: mindkettőn van de a PE4C 220W-ot elbír míg az EXP biztos, hogy annyit nem, de ez az utóbbinak nem is lényeges.

    Az EXP GDC v6-nak számomra egy pozitívuma van a PE4C v2.0-val szemben, az pedig a laptop által vezérelt ki és bekapcsolás. A PE4C jack dugós DELL adapterrel jött és a jacken keresztül nem lehet megoldani a vezérelt ki és bekapcsot míg az EXP GDC egy 8 pines DELL táppal jött amivel már működik a dolog. Ez persze csak kényelmi kérdés. A PE4C-nél nincs is lehetőség 8 pines tápot akasztani rá. Ha jól tudom ATX táppal már PE4C-n is működik ez a dolog. Ahogy már fentebb írtam az EXP GDC-n van 1db jack-es táp csatlakozási pont is de senki sem tudja, hogy mekkora teljesítményre van méretezve. Esélyes, hogy csak 75W-ra. (techinferno fórumon is csak találgatnak.)

    Ha valakinek az esztétika számít akkor nehéz döntést hozni, mindkettő nagyon igényesen van kivitelezve. Ha nagyon komoly bajban vagy az íróasztalodon a hellyel akkor az EXP-t ajánlom mert eltünik a kártya alatt teljesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák