Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    Régebben említettem, hogy ebből az "eGPU-ból" készítem a szakdogámat. Kicsit tovább nőtte ki magát a dolog, mert már versenyre is vittem az eGPU-t mint újdonsült technológiát ( legalábbis ami magyarországot illeti, viszonylag kevésbé ismert), és még van egy versenyfordulóm. A lényeg amit mondani akarok, hogy egy weboldal is készül, ami az egpu-ról hivatott szólni, úgy általánosan, és a saját tesztjeimmel együtt. Egy olyan weboldal megépítését tervezem, amiben majdnem minden megtalálható, teljesen a kezdetektől amit tudni kell az eGPU rendszerről, és annak kiépítéséről, természetesen magyarul. Teli infókkal, mind kezdőknek, vagy akár haladóknak.

    Ide hozzátok két kérdésem lenne. Hivatalos, fizetős domaint szeretnék venni, vagy .hu-s vagy .com os véggel ( ebbe bármilyen segítséget elfogadok, aki tud olcsón intézni, vagy támogatni, az szívesen látom :) ), de ez még változhat pénzfüggően. Szerintetek milyen név lenne jó? például www.egpu.hu, vagy.. várom az ötleteket, esetleg indoklással.
    A másik része, hogy van bármi jogi ellentéte annak, hogy felhasználhassam az itt fórumon elhangzott hozzászólásokat? Rengeteg okos hozzászólás van, amit vagy úgy ahogy van, vagy kisebb átalakítással fel lehetne használnom a honlapnál.

Új hozzászólás Aktív témák