Új hozzászólás Aktív témák

  • ezsolti

    tag

    Sziasztok!

    Hosszú hónapok után volt időm foglalkozni az egpu-s projekttel.
    Mindjárt kellene segítség is.
    A gép egy ThinkPad T430 NVS5400 dgpu-val, i7 3840QM procival és 16Gb rammal.
    A külső GPU egy gianward GTX760-as kártya ebben: PE4H v3.2
    Win7 x64 az OP rendszer. A BIOS-ban dgpu letiltva csak az igp megy. Legújabb nvidia driver fel is ismerte a kártyát simán települt is a meghajtó. Eszközkezelőben is csak a GTX 760 és az igp látszik, drivert az igp-hez külön nem raktam fel.
    A probléma: teljesen mindegy hogyan indítom a gépet, ep kártya bedugva már indításnál vagy csak a win felállása után, a processzor felpörög 70%-100% kihasználtságra (ott is marad a kártya kihúzásáig) és ezzel együtt a hőmérséklet is felmegy 80-85C közé. Venti pörög mint állat. Aero nem bekapcsolható, nvidia driver elindul, viszont az nvidia experience az elindítása után nem talál alkalmas hardvert a játékprofilok frissítéséhez és úgy általában sem talál alkalmas hardvert. Pedig a gtx760 szépen bekapcsol ahogy kell.
    Hibaüzenet nincs! setup 1.2 nincs meg. Most néztem, hogy már van nandonál 1.3-as verzió is. 25USD.

    "Röviden" ennyi. Van valami nyilvánvaló gond amit én nem látok vagy a helyzet bonyolultabb annál?

    Üdv, Zsolt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák