Új hozzászólás Aktív témák

  • csardiaron

    újonc

    Üdvözlök mindenkit!
    Már többször olvasgattam a fórumot, de mégis segítséget szeretnék kérni, mert nem igazán találtam megoldást a problémámra az előző hozzászólásokban. (Persze lehet, hogy elnéztem, és ez esetben előre is elnézést kérek!)
    Laptop:
    Lenovo Thinkpad Edge 15":
    Intel Core i3
    8gb RAM
    SSD + HDD (A HDD az optikai meghajtó helyén)
    Oprendszer: Windows 7 pro 64bit

    eGPU:
    PCIe Adapter: PE4L V2.1 (Express Card Adapter-rel)
    VGA: Zotac GeForce GTX460 1gb DDR5 256bit
    Táp: 203W-os X-box 360 tápegység

    Amikor meglett a PE4L akkor egy GeForce GT610-el próbáltam ki a cuccot. Tökéletesen működött minden, mind külső, mind belső kijelzőn. Aztán beszereztem használtan a GTX460-as videókártyát. Tökéletesen működő videókártya, asztali gépben tesztelve!
    Amikor a először rádugtam a laptopra, úgy ahogy azt az előző kártyával szoktam (A "Windows indítása" feliratkor), az istenért sem akarta látni a windows. Körülbelül a tizedik próbálkozásra sikerült észlelnie a rendszernek az új hardware-t. Feltelepítettem a szükséges driver-eket, és minden működött szépen, úgy ahogy kell. Másnap amikor újra csatlakoztatni akartam a cuccot a géphez, megint nem akarta látni a rendszer, de most még tizedszerre sem. Töröltem az összes drivert, és újra próbálkoztam. Kb. negyedszerre sikerült ismét elérnem, hogy észlelje a windows. Újra driver install, és ismét minden működik.
    Mi lehet a probléma?
    Nem akarom minden egyes nap eljátszani ezt a procedúrát ha játszani akarok egy kicsit.
    Van valakinek valami ötlete?
    Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák