Új hozzászólás Aktív témák

  • unknownerror

    tag

    Sziasztok!

    Én is beléptem az egpu világába egy Dell E6430-al (i5 3360m,8gb,ssd,onlyhdgraphics), EXP GDC EC és 1060 3gb-al, atx táp.

    Win10 Pro 1803, 388.71 driver, error code 12 volt, illetve a tápot kellett fixre bekapcsolni.

    Először a 36x drivert raktam fel, utána frissítettem talán 375, aztán valahogy ez lett végül.

    Kérdésem lenne, hogy például performance test 9 2ezer alatti pontot ad, ha a kártyán is van a monitor. Ez valós lehet? Egyedül Far Cry 5-tel játszok, nem gondolnám, hogy 2ezer pont körüli lenne a kártya, mert fullhd-ban high-on is megy, bár itt a proci 100-on teker már. Vagy csak a tesztnél kevés az x1 sávszél ?

    Amiket egyelőre nem tudtam megoldani, hátha itt találkozott már ezzel:

    - Gép bekapcsoláskor ha be van dugva a kártya, mindig az indul. Próbálgattam a bios-t, kapcsolgattam a delay-t, az uefi-s trükköt is néztem, de nem sikerült rábírni, hogy a hd graphics (és a laptop kijelző) menjen alapból. (ez azért lenne fontos, mert többször hozom-viszem a gépet és csak alvóba teszem, ha játszok, bedugnám a kártyát, ha nem, leválasztom)
    - Néha ha a külső kártyáról megy a kép, akkor windows leállításnál kékhalál. Ez se mindig, érdekes. :)

    Amúgy csináltam hozzá hulladék anyagból egy hordozható házikót :D

    [link]

Új hozzászólás Aktív témák