Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz HaZse #351 üzenetére

    Na ez már nem olyan rossz. Itt ment amúgy az optimus-is ugye? (Fel volt ismerve eszközöknél az igp is.)

    (#349) PAtr0n:
    Persze, más eset szóba sem jöhet. Ne haragudj, én tisztellek az eGPu-s tapasztalatok terén, de egy stock tolómérő már kevés lehet az arcodat lemérni. Tudod ezt hívják arroganciának.

    Pedig ha te nem vetted meg külön, akkor egészen nyugodt lehetsz a származása felől. Itt van még mindig az elküldöttek között az a néhány tucat cím amire kiment. Vannak akik csak PÜ-znek, be sem írnak fórumba, ha belefutnak a szükségébe. Nem azt mondom, hogy én küldtem el mindenkinek, de akkora tábora sincs a rendszernek, hogy sok más forrása lenne.

    Egyébként meg különösebben nem érdekel kinek honnan van. Viszont tekintve, hogy közöttünk nem igazán volt kontextus erősnek tartom a véleményedet. Lehet, hogy nem ugyanúgy kezeltem azt a szer*rencsétlent, mint az összes többi beírót, de ez, hogy ő a szakdolgozati témájának választott dologhoz egy alig pár száz hozzászólásos fórumtól (ahol legtöbbször ugyanazok a kérdések ismétlődtek már ennyi idő alatt is) "vár el" válaszokat (olyan kérdésekre, amik benne vannak az előbb említett ismétlődő problémák csoportjában), hogy közben állítása szerint nincs problémája az angollal, csak nem akar belemélyedni a nagyobb forrásba - nekem teljesen kivágta a biztosítékot.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák