Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz HaZse #351 üzenetére

    Lejárt az időm....

    A mpci csatlakozót nézd meg, hogy rendesen me legyen dugva. Mondjuk ha az optimus technológiát is szeretnéd használni, akkor előbb a notit kell bekapsoln, majd a mpci eszközt kell bedugni a notiba. Bár nélam ha egyből bedugom az egpu-t akkor be sem kapcsol az integrált vga.

    Próáld ki úgy, hogy a következő sorrendszer ügyelsz:

    - Összes vezeték ellenőrzése, hogy minden be van-e dugva. (3.5-ös FDD csatlakozó, VGA tápcsatlakozó (ha van), 230V-os tápcsatlakozó be van-e dugva.
    - Bekapcsolod a tálegységet
    - Miután kellően elindult a VGA, tehát felpörgött a VGA ventije, majd bekapcsolod a notot.
    - Ha a noti bekapcsolása után a VGA fordulatszáma nem csökken, akkor nincs kapcsolat az eszközzel. (Tapasztalat, mert nekem is elő szokott fordulni, de nagyon ritkán)
    - Bebbotol a gép és ha még nem volt telepítve driver, akkor fel kell telepíteni. Nálam először csak az eszközöket ismerte fel. (HDMI autio, VGA). Majd a drivert letöltöttem, feltettem és újraindítottam. De újraindításkor semmit sem csináltam.

    A helyesírásért bocsi, de már kicsit fáradt vagyok.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák