Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz Tenken #326 üzenetére

    Off
    Teljes egészében végigolvastam ezt a topic-ot, és majdnem minden említett linket megnyitottam. Tényleg valószínű, hogy valamelyik külföldi oldalon fent van a válasz, de az amit emlegetsz az egyrészt angol, másrészt már olyan szintűre duzzadt, hogy órákat kell keresgélnem. Viszonylag jó angoltudásom van, érteném is ami oda le van írva, sőt rengeteget is olvastam, és fordítottam, mégis alapvetőbb elvárásnak tartom azt, hogy MAGYAR segítséget kapjak, ha már egyszer ebben a topicban van erre lehetőségem. Feltételeztem gyorsabb is lesz, ezért írtam ide. (már kicsit bánom)
    /off

    on
    Szóval majdnem biztos vagyok abban, hogy ez a diy setup program kell nekem, és sokan említették azt, hogy csak email címet kell adni, és az a valaki elküldi nekünk, mert elvileg az régen ingyenes volt. Az én alapvető kérésem csak annyi volt, hogy egy egyszerűbb magyar segítség kellene ehhez , hogy hogyan csináljam. (nem születtem ennek tudásával)

    Még egy észrevétel. sehol nem láttam még olyat, hogy azon laptopok amik rendelkeznek CPU integrált GPU val, és dVGA val (pl HD3000 + GT550m), arra egyértelműen kijelentették volna, hogy NE is próbáljátok meg beüzemelni normálisan mert, csak diy setuppal fog működni. Pár kommenttel ezelőtt valaki kijelentette, hogy a dVGA és eGPU NEM működhet egyszerre, le kell tiltani a dVGA-t és úgy kezdődhet a móka. Innen vettem én is az alapot miszerint nálam is (valószínűleg) ez lehet a gond, ezért van szükségem egy diy setupra. Innen jött a másik logikus kérdésem, hogy azon belül is melyik verzió a jobb?

Új hozzászólás Aktív témák