Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNRobar

    tag

    Helló, írtam már pár hete, de aztán félretettem a dolgot egy időre mert nem jutottam előrébb semmivel.. Most adnék még egy esélyt neki:
    Szóval a hardverek: Dell E6520, Exp GDC 8.4d, GTX660
    Alapvetően működik stabilan mindkét kijelzőn, és miután átállítottam 15s-re a PTD switchet, a rendszer nem titlja le az igpu-t a windows indulása előtt. (amúgy pontosan mit csinál ez a switch?)
    PCI-E 1.1 kapcsolaton fut a kártya, ezen nem sikerült javítanom. Ha eltávolítom windowsban a kártyát, majd visszadugom, összeomlik a rendszer.
    A teljesítmény amúgy so-so, van ahol elfogadható, máshol meg kiábrándító.
    Ezen felül sok "anomáliával" találkozom, amik nem tudom, hogy a sávszél következményei vagy valami más okból jönnek létre. Pl néha iszonyúan belassul saját unity projektek alatt, akár az igpu szintje alá is. Máskor a program indításakor instant kékhalál, pl. nvidia New Dawn demo, vagy crysis menüje alatt ahol nincs fps lock.

    Valami ötletetek van esetleg?

    //
    Egyébként a testvérem is kiépített egy egpu rendszert, szerencsére sokkal nagyobb sikerrel. Ő egy W520 és GTX960 párosát használja, megy stabilan a gen2, a Witcher 3 hasít rajta ahogy azt kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák