Új hozzászólás Aktív témák

  • vazee00

    tag

    Aki esetleg Lenovog580 -al próbálkozik, segítségképp leírom, hogy nekem sikerült összehozni vele egy GTX 660TI -t. A biost ugyan le kell cserélni (whitelist miatt), ettől függetlenül nálam plug and play ment a dolog, összedugtam a géppel, windows indít, nvidia driver fel, és műr működött is. Az eszközkezelőben az IGP -t, és a gtx -et is letiltottam, nálam ekkor lett kép egyszerre a külsőn, és a belsőn is úgy, hogy az IGP -t GPUZ szerint egyáltalán nem is használja. (A tiltás nélkül használta windows módban az IGP -t.)

    A kapcsolat pedig szerencsére stablil GEN2, így elég jól kihasználja a VGA -t, CSgo, GTA V, WOT is szépen elfut, eddig ezeket teszteltem.

    Egyetlen dolgot nem szabad, biosban letiltani az IGP -t, (Nem a használt vga prioritási beállítására gondolok), mert így nem indul a gép, emiatt újra is kellett irattatnom a BIOS -t.

    FayRPG: fayrpg.hu | Zöldhulladék, zöldség-gyümölcs hulladék újrahasznosítás: bioferet.hu | fayrpg.hu | kukamosok.hu | tejfelvasarlas.jomekft.hu | fantasyworld.hu | blackcatpub.hu | energym.hu | keramika.hu | TheVR Android App: thevrapp.hu | személyi edzés érd: stepandmove.hu

Új hozzászólás Aktív témák