Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz ∂яσнυη #1378 üzenetére

    Most nem akarom még egyszer félreértelmezett iromány olvasása után rossz választ adni ezért megkérdem.

    "220 helyett csak 165-170W-ot tud," --------Ez most a Dell DA2 re utal?

    Mert HA IGEN akkor én még nem hallottam rá panaszt, hogy nem tudná leadni azt, amit rá van írva.
    ( 12V *18A =~216W )

    De még ha ez így is van, akkor pedig meg kell fordítani a "képletet" és nem egy 680 at használni ami amúgy is high end, helyette az új generációkból venni egyet, ami már maxwelles és sokkal jobb a fogyasztásuk ugyan olyan teljesítménnyel.
    Benchmarkok:
    GTX 680 - - 5714 g3d

    Esetleges csere Nvidia-n belül:
    GTX 760 - - 4967 g3d
    GTX 960 - - 5998 g3d

    Ezek nem lennének neked jó alternatívák?

    Ha semmiképpen sem Dell DA2-t akarsz, akkor hasonló passzív tápnak az átalakított xbox tápot szokták ajánlani , de az eleve olyan 202wattot tud leadni, vagy valami ilyesmi számra emlékszem.

    Ha ez a kettő nem jó, akkor én nem tudok más fajtáról mint a rendes asztali atx tápegységek, ott pedig magadtól válogathatsz.

    Azt valóban nem tudom, hogy ha NEM atx tápot használsz, akkor hogyan kellene használod a SWEX et. Azt csak ATX táppal használtam.

    És nem valószínű, hogy egy óccsó 300W os táp elég lenne, mert a 12V os ágán nem fog leadni kellő teljesítményt.

Új hozzászólás Aktív témák