Aktív témák

  • schenker88

    aktív tag

    Hello!

    Én személy szerint ellene vagyok a mindenáron való és állandó gyógyszeres kezelésnek.
    Ebben a beteg társadalomban mindenkit teletömnek azonnal 100 féle gyógyszerrel, normális diagnózist nem is állítanak fel szinte soha, alig foglalkoznak az emberrel, ha elmegy orvoshoz. Szép lassan (vagy gyorsan?) szembesülnünk kell azzal a ténnyel, hogy nem gyógyítanak meg bennünket, ha mi nem teszünk meg mindent egészségünk megőrzéséért. Elveszteni sokkal könnyebb az egészségünket, mint megőrizni. Ha egyszer elveszett, nehezen kapjuk vissza! Érdemes tenni a megelőzésért, és ha már bekövetkezett a baj, akkor is van remény! A legkilátástalanabb helyzetekből is kerültek már ki túlélők! Ne feledjük: ha feladjuk, azzal gyakorlatilag a halálos ítéletünket írjuk alá. Igaz a mondás: a remény hal meg utoljára!

    A következő linket nem pénzkereseti céllal teszem közzé, hanem mert ismerem, és tudom, hogy hasznos dolog! Döntse el mindenki maga, kinek mit ér meg az egészség. Előbb vagy utóbb biztosan számítani fog, talán a legfontosabb helyre is kerül majd. Bámilyen kérdésre szivesen válaszolok, ami ezekkel kapcsolatos (ha tudok).

    Tehát a link:

    ************

    Remélem segítettem!
    Üdv mindenkinek!

    [ Módosította: Kalandor ]

Aktív témák