Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz satyátó #34 üzenetére

    Ez a "patch" "mod" csak PC-re érhető el, és igazán jól eredeti játékkal működik. Amúgy olvasd el az oldalon mindent amit találsz és össze fog állni miről van szó, én sem egyik napról a másikra rázódtam bele ma már pikk-pakk megy a dolog: a letöltése, a telepítése, az esetleges beállítások stb.
    pl. 1. a játék telepítése - ha Windows-t újratelepíted de a játék mondjuk egy másik meghajtón van akkor ugye elég a Steam könyvtárból betallózni megtalálja a korábbi telepítés fájljait és már kész is ez után érdemes futtatni először még a Patch telepítése nélkül szépen engedni, hogy lefrissítse magát majd jöhet a telepítése a patch-nek - egy csomó minden van hozzá van amit telepíteni kell van amit csak az adott helyre bemásolni nem bonyolult - ezután érdemes a SIDER.INI fájlt megnyitni sima txt fájl, majd ott a a játék net elérését tiltani - mert ha már telepítetted a patch-et akkor utána bezavar ha erre ráfrissít persze le van írva, hogy ha megint online akarsz játszani, akkor hogy kell deaktiválni a patch-et és az alap játék lesz akkor elérhető majd utána megint lehet a patch-et aktiválni és blokkolni a netet - ami nagyon hasznos mert sokszor jön valami tök fölösleges frissítés ami telibexarja az egészet amit addig beállítottam.
    Mivel én kizárólag offline master league-t játszom ezért nekem ez így jó.

Új hozzászólás Aktív témák